بیمه مستمری و بازنشستگی

 

 

بیمه عمر طرح مستمری

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

معرفی بیمه نامه عمر طرح مستمری :

تامین نیازهای مالی در دوران بازنشستگی همواره یک از دغدغه های همه افراد می باشد. طرح بیمه مستمری یک برنامه ریزی مالی با ویژگی های منحصر به فرد برای همین دوران است .

اگر بیمه بازنشستگی نداشته باشید امکان داشتن یک بیمه مستمری برای شما بسیار با اهمیت می گردد و همینطور ممکن است با داشتن بیمه بازنشستگی حقوق ماهانه ای که بازنشستگان به واسطه خدمات و سنوات خدمت خود دریافت می نمایند نتواند به تنهایی پاسخگوی نیازهای مالی شما  باشد و به گونه ای مکفی ایفای نقش نماید لذا اهمیت داشتن یک بیمه نامه مستمری بیشتر احساس می شود . بیمه مستمری زنان خانه دار و بیمه تامین آتیه فرزندان از طرح های دیگر بیمه عمر هستند که در کنار بیمه مستمری برای همه افراد ارائه می شود.

بیمه مستمری یک بیمه انعطاف پذیر است که می تواند خود را با نیازهای مالی بیمه شده در دوران بازنشستگی همگون سازد .

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

چطور بیمه مستمری تهیه نماییم؟

-شما می توانید با پرداخت حق بیمه مناسب این بیمه نامه بصورت یکجا، از ابتدا بیمه مستمری تهیه نمایید و از مزایای آن برخوردار شوید.

-دارندگان بیمه های عمر و سرمایه گذاری در پایان قراداد بیمه ایی خود (بیمه شده) با یک درخواست کتبی به جای دریافت مبلغ سرمایه حساب اندوخته بیمه خویش به صورت یکجا، می توانند آن را به یکی از انواع بیمه های مستمری تبدیل نمایند.

-در صورت فوت بیمه شده در بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری بازماندگان و خانواده وی که استفاده کننده از بیمه نامه عمر هستند می توانند سرمایه دریافتی که متشکل از سرمایه فوت بیمه عمر و سرمایه گذاری و موجودی حساب اندوخته بیمه نامه است را در بیمه مستمری و بازنشستگی ، وارد نمایند و مستمری ماهانه دریافت نمایند